13 Липня 2019
Новини

Польща посилює захист коридору на кордоні з Росією

Польща посилює захист коридору на кордоні з Росією

У місті Сувалки в Підляському воєводстві на північному сході Польщі створять протитанковий полк.

Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак поінформував, що цей підрозділ сформують на базі існуючого у цьому місті 14 Сувальського дивізіону протитанкової артилерії, пише Європейська правда.

Міністр зазначив, що рішення про створення протитанкового полку має виправити помилки попереднього уряду, який, за словами Блащака, розформував полк і зменшив кількість війська у Сувалках, не надаючи уваги безпеці країни.

Блащак нагадав, що регіон, який називається Сувальським коридором, є важливим пунктом на безпековій мапі нашого регіону Європи.

«Це з’єднання Польщі з Литвою, Латвією, Естонією, з державами, котрі є також у структурах Північноатлантичного альянсу. Як відомо, в Латвії розгорнуті польські війська. Нам важливо, аби цей союз був фундаментом для безпеки наших держав на східному фланзі НАТО».

Поки невідомо, коли і якою технікою оснастять сувальський полк. Нині більшість озброєння – це застарілі радянські мобільні протитанкові ракетні комплекси «Малютка» на броньованих машинах БРДМ-2.

Так званий Сувальський перешийок є областю на північному сході Польщі, що межує з Литвою і Калінінградською областю Росії. За оцінками експертів, він є однією з потенційних гарячих точок у Європі у випадку російської агресії.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, польща, росія
В тему