11 Липня 2019
Новини

Дивна смерть матері із синами в Скадовську: підозрюють убивство через отруєння

Дивна смерть матері із синами в Скадовську: підозрюють убивство через отруєння

Матір із малолітніми синами, які приїхали на відпочинок із Херсона до курортного Скадовська, могли отруїти, припускають слідчі.

Сьогодні, 10 липня, з’явилися перші результати експертизи тіл молодої жінки і її дітей із Херсона, які загинули за нез’ясованих поки обставин в орендованій квартирі на вулиці Мангубінській у селі Скадовську, пише місцеве видання «Херсон.нет.юа».

Розтин, проведений експертами обласного бюро судово-медичної експертизи, підтвердив: жодних травм чи поранень, які могли бути смертельними, члени сім’ї не отримали.

В обох дітей, щоправда, виявили садна в ділянці носо-губних складок. Вони відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень, і прямого стосунку до загибелі хлопчиків семи і дев’яти років не мають. Однак такі садна можуть утворитися, якщо дітям щось примусово вводили в дихальну систему через інгалятор, долаючи їхній опір.

Судмедексперти не виключають, що дітей і матір отруїли. Але токсикологічне дослідження на предмет наявності в їхніх організмах отрути й визначення її виду досить складна процедура, яка може тривати від двох-трьох тижнів до місяця.

Роботу фахівців СМЕ не полегшує і той факт, що в квартирі, де загинула мати і її діти, не виявили жодних ємностей з-під хімічних речовин або ліків, які могли бути використані при самогубстві.

І якщо версія про отруєння підтвердиться, то у слідства виникне важливе питання: куди поділася така ємність, і чи не міг хтось винести цей речовий доказ за межі квартири.

Якщо це так, то справа скидається вже не на суїцид матері, яка забрала із собою в могилу дітей, а на умисне вбивство всіх трьох.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, суспільство, НП, вбивство, херсон
В тему

Останні матеріали