2 Липня 2019
Новини

Допоможіть дівчинці з Володимира-Волинського почути голос рідної мами

Допоможіть дівчинці з Володимира-Волинського почути голос рідної мами

Однорічна Марія Возняк з Володимира-Волинського з’явилася на світ передчасно – на 26 тижні вагітності. Дівчинка була зовсім крихітною – 770 грам. За життя дитини лікарі неонатального центру у Луцьку боролися понад трьох місяців. Батьки не тямили себе від щастя коли донечку медики відпустили додому. Утім доля підготувала для родини нові випробування.

«Перші підозри, що у доні проблеми зі слухом почали помічати у вересні (ред.: 2018р) . На той час нам було 5 місяців. Усі дітки такого віку здригаються від гучних звуків, реагують на звук іграшок, а наша Марійка не показувала жодної реакції», – розповідає мама дівчинки, Юлія.

Опісля розпочалися численні обстеження та зрештою вердикт лікарів – двобічна глухота.

«Для того щоб наша донечка почула, необхідна операція – кохлеарна імплантація. Зараз Марійка стоїть у черзі в Лор – Інституті на кохлеарну імплантацію за державною програмою за номером 366. Протягом 5 місяців ми просунулись лише на 5 позицій. Час йде дуже швидко і для того щоб донечка могла повноцінно чути і розмовляти, операцію потрібно провести чим найшвидше», – каже Юлія Возняк.

Марійка має шанс не втратити дорогоцінний час та почути голос рідної мами – у Польщі медики готові прооперувати дівчинку. Проте вартість такої операції непосильна для родини – кохлеарна імплантація на одне вушко становить 29 500 євро.

Батьки Марійки – Юлія та Юрій Возняки звертаються за допомогою до небайдужих людей та просять подарувати їхній донечці шанс почути цей світ.

Для більш детальної інформації – номер мами  – 0936529404, тата – 0935036157.

Реквізити для допомоги:

Приватбанк № 5168757401202074 грн.

Приватбанк № 5168757401202082 євро (для міжнародних переказів).

Отримувач: мама – Возняк Юлія Михайлівна.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, допомога
В тему