27 Червня 2019
Новини

У Луцькому зоопарку збирають кошти на вольєр для лисиць

У Луцькому зоопарку збирають кошти на вольєр для лисиць

Кількість прихищених тварин збільшилася,  лисичкам стало тісно в тих умовах, які є зараз.

«Маємо нині потребу й бажання поговорити про доброчинність. Вже, мабуть, не злічити і наших постів, і новин у ЗМІ про те, скількох тварин чи птахів, які потрапили у складні життєві обставини, ми прихистили. У принципі, так і має бути. Бо така робота є однією з функцій зоопарку. І ми щиро тішимося кожному врятованому життю», – ідеться в дописі на сторінці Луцький Зоопарк у Facebook.

Причиною цього звернення є гостра потреба у побудові просторого вольєру для лисиць.

«Ще на початку року ми мали у колекції чотири такі тваринки. Станом на сьогодні їх 14. У кожного – власний сумна історія потрапляння до зоопарку. Трьох малят, викуплених небайдужої людиною Катериною Миронюк від жахливої перспективи бути «тренажером» для мисливських собак, привезли з Ковеля. Шістьох руденьких знайшли у закинутій будівлі неподалік Луцька, яку мали зносити. Одна тваринка потрапила до нас у травмованому стані – мала опіки через спалювання сухостоїв на Ківерцівщині. Усіх ми прихистили, утримуємо та лікуємо», – розповідають у звіринці.

Однак не можутьлисам забезпечити комфортного утримання відповідно до вимог, бо усі вольєри заселені.

«І нове помешкання необхідно побудувати якнайшвидше, а це – у межах 150 тисяч гривень. З огляду на те, що джерелом прибутку в зоопарку є продаж квитків (дорослий – 60 грн, дитячий – 40грн), а коштів ми потребуємо і на корми, і на комунпослуги, і на заробітні плати, сума для нас – велика. А ще варто уточнити: у наших планах на рік фіксували побудову за зароблені кошти вольєрів для інших мешканців зоопарку, які, так би мовити, теж перебувають у черзі на поліпшення житлових умов.

Отож, просимо усіх, кому так само, як і нам, небайдужа доля врятованих лисиць, долучитися до збору коштів на вольєр для цих тварин. Обіцяємо чітку звітність. Наш розрахунковий рахунок №26003055404511 в КБ «Приватбанк», МФО 303440. Перекази робіть з приміткою: «На вольєр для лисиць». Віримо, що ви позитивно здивуєте нас широтою ваших сердець!» – закликають у зоопарку.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, луцький зоопарк
В тему