26 Червня 2019
Новини

Facebook всерйоз візьметься за політичну рекламу в Україні

Facebook всерйоз візьметься за політичну рекламу в Україні

Україна і Канада включені в список з понад 50 країн, в яких політична реклама, опублікована в Facebook, супроводжується вказівкою про те, хто за неї заплатив.

Компанія Facebook додала Україну і Канаду в список країн і територій, де політична реклама буде піддаватися більш ретельній перевірці. Як повідомляє прес-служба соцмережі, оголошення, що публікуються користувачами з Канади і України, будуть «систематично піддаватися перевірці» - як автоматично, так і вручну.

Аналогічний процес буде запущений в Сінгапурі і Аргентині протягом наступних місяців. Всього до реєстру вже включено більше 50 країн, і додавання ще чотирьох держав обґрунтовується тим, що в них «наближаються вибори або введення будь-яких нових адміністративних норм».

Вимоги при опублікуванні політичної реклами включають в себе, зокрема, вказівку повного імені особи або назва організації, яка її оплатила. Ця інформація буде з'являтися безпосередньо на самій рекламі.

Крім того, більш детальна інформація про оголошення, наприклад, статистика переглядів, буде зберігатися протягом семи років в спеціальному архіві Ad Library.

Facebook запевняє, що прагне до прозорості відомостей про рекламодавців, а також продовжує «боротьбу з іноземним впливом в вибори в різних країнах світу».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, Україна, Політика, facebook, реклама, політика, вибори
В тему