26 Червня 2019
Новини

«Ми не спілкуємося вже два роки»: Зеленського заразили старі політичні зомбі – Вакарчук

«Ми не спілкуємося вже два роки»: Зеленського заразили старі політичні  зомбі – Вакарчук

Знаменитий український музикант, а з недавніх пір і політик, лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук розповів про те, як ставиться до президента України Володимира Зеленського, зазначивши, що не спілкувався з ним два роки.

Про це він розповів, відповідаючи на питання журналістом, про можливе об'єднання з партією «Слуга народу».

«Коли ти два роки не спілкуєшся ні особисто, ні по телефону з Володимиром Зеленським - складно сказати, які у тебе відносини, погані або хороші. Але партія «Голос» публічно неодноразово заявляла, що вона буде підтримувати всі позитивні реформи і пропозиції президента, які він буде вносити до Верховної Ради. І будемо пропонувати посилювати реформи », - підкреслив Вакарчук.

У той же час Вакарчук порівняв оточення Володимира Зеленського з зомбі, зазначивши, що ті можуть заразитися від старої системи. «Створюється враження, коли новий президент прийшов до влади, стара політика почала охоплювати його навколо, як у тих фільмах про зомбі. Знаєте, вони повертаються і є небезпека, що можуть заразити вірусом старої політики. Наше завдання - зробити так, щоб ті люди, які декларують зміни – не були заражені », - пояснив лідер партії «Голос».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика, Україна, святослав вакарчук, володимир зеленський
В тему

Останні матеріали