25 Червня 2019
Новини

Не минуло і півдня: Зе відреагував на провал у ПАРЄ

Не минуло і півдня: Зе відреагував на провал у ПАРЄ

Президент Володимир Зеленський  розчарований рішенням ПАРЄ затвердити без обмежень повноваження делегації Російської Федерації.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Зеленський нагадав, що минулого тижня особисто обговорював це питання з президентом Франції та з канцлером Німеччини.

«Намагався переконати пана Макрона та пані Меркель, що повернення російської делегації до ПАРЄ можливе лише після того, як Росія виконає принципові вимоги Асамблеї. Шкода, що наші європейські партнери нас не почули та вчинили інакше», - заявив Зеленський.

Він також подякував українській парламентській делегації та дружнім національним делегаціям, які мужньо боролися до кінця.

«Головним аргументом за повернення стали необхідність захисту прав людини та громадянина як найвищих демократичних цінностей. Маю надію, що у питанні захисту демократичних цінностей ні в кого не було думок про цінності матеріальні. А ще дуже хочу побачити, як прихильники повернення російської делегації в Асамблею – організацію, яка 70 років захищає верховенство права у Європі, – відстоюватимуть та вимагатимуть іншого повернення – повернення полонених українських моряків», - йдеться в дописі президента.

«Нагадую, що саме сьогодні, 25 червня, спливає термін виконання відповідного наказу Міжнародного трибуналу з морського права. З нетерпінням чекаємо, як задекларовані тези щодо верховенства права будуть втілені у реальне життя», - додав Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росію зрадницьки вернули в ПАРЄ: які країни за це проголосували

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, Україна, київ, Політика, росія, володимир зеленський
В тему