21 Червня 2019
Новини

Apple визнала, що MacBook Pro – небезпечні для людей

Apple визнала, що MacBook Pro – небезпечні для людей

Незабаром після скандалу із MacBook Pro, який розгорівся минулого року, компанія Apple офіційно визнала проблему та внесла зміни в конструкцію нових моделей ноутбуків.

Однак, власникам MacBook Pro доведеться знову звертатися до сервісних центрів, передає Happy News.

Нагадаємо, після виходу в 2015 році 12-дюймового MacBook з новим механізмом клавіатури «метелик» користувачі почали масово скаржитися на залипання клавіш, а за статистикою ця клавіатура ламається удвічі частіше класичної.

Apple оголосила про зняття з продажу та повернення партій MacBook Pro зразка середини 2015 року. Згідно з публікацією на офіційному сайті компанії, зазначені моделі схильні до ризику загоряння через проблеми зі вбудованим акумулятором.

Всім власникам «проблемних» ноутбуків, куплених в період з вересня 2015 року по лютий 2017 року компанія пропонує безкоштовну заміну потенційно небезпечного компонента в авторизованих сервісних центрах. За наявною інформацією, така процедура займе від одного до двох тижнів.

Раніше апаратні проблеми були виявлені і у більш свіжої моделі MacBookPro. Продуктивна начинка ноутбука на базі процесора Intel Core i9 швидко перегрівалася, істотно знижуючи тактову частоту CPU. Примітно, що представники Intel назвали таку поведінку пристрою нормальним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві концерт репера перетворився на побоїще (відео)

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, суспільство, apple, цікаво знати
В тему