20 Червня 2019
Новини

Недешева колекція: що збирає Монатік (фото)

Недешева колекція: що збирає Монатік (фото)

Український поп-співак збирає особливі іграшки, які інколи коштують не одну тисячу доларів.

Свою унікальну колекцію співак показав на Instagram-сторінці. На фото видно, як Монатік позує на фоні блакитної стінки у своєму офісі, на якій акуратно розкладені різноманітні ексклюзивні іграшки. Їх сам співак називає витворами мистецтва, пише Телеканал новин 24.

«У моєму суб'єктивному розумінні, це справжні сучасні витвори мистецтва, одного разу створені справжніми мрійниками. Тими, хто повірив в свою справу. Здавалося б, абсолютно не прибуткові і нікому не потрібні, але, в підсумку, все виявилося з точністю до навпаки. Це надихає», – розповів Монатік.

Це захоплення бере початок ще з дитинства, зізнався співак в одному з інтерв'ю. Колись Монатік вперше побачив комікси та навіть їздив за ними за кордон. Згодом артист почав колекціонувати не журнали, а оригінальні іграшки, зроблені за їхніми мотивами. За його словами, ці вироби його надихають на нові проекти.

«Щоразу ці веселі вироби з вінілу, дерева, гіпсу або глини радують погляд. Нагадують про приголомшливі подорожі, під час яких я їх знайшов. Ну і нагадують про те, що навіть найбільш божевільна ідея може в підсумку принести тобі, а головне і іншим, задоволення, радість і дохід. Все реально. Повірити і працювати, не покладаючи рук», – зазначив Монатік.

Окрім цього, у мережі співак похизувався новим експонатом у його колекції. До блакитного ведмедя Cracked Bear у додатку йшли білі рукавички, адже виріб починає нищитись, якщо його брати просто руками.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

За что я обожаю #ArtToys ... В моем субъективном понимании, это настоящие современные произведения искусства, однажды созданные истинными мечтателями. Теми, кто поверил в своё дело, казалось бы, абсолютно не прибыльное и никому не нужное, но, в итоге, все оказалось с точностью да наоборот.) Это вдохновляет. Каждый раз эти веселые изделия из винила, дерева, гипса, глины или даже вулканной пыли радуют взгляд. Напоминают о потрясающем путешествии, во время которого ты их отыскал. Ну и напоминают о том, что даже самая сумасшедшая идея может в итоге принести тебе, а главное и другим, удовольствие, радость и доход. Все реально. Поверить и работать, не покладая рук. #ArtHunt в #Amsterdam прошёл потрясающе, как и каждый раз в этом особенном городе. Отыскал изделие @danielarsham #crackedBear . В комплекте идёт с белыми перчатками, которыми его можно брать. Ведь едва взяв это милое изделие в руки, оно начинает пускать трещины. Но в этом эксклюзивность каждого #CrackedBear. Каждая трещинка особенна, каждая твоя и неповторима. Гениально, как по мне. Новое в #MOcollection . #MadeWithLoveAndRhythm #Art4Art #InArtWeTrust

Публикация от Dmitriy Monatik (@monatik_official)

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Прекрасное воскресное утро.) Дописываем альбом в шесть рук.???????????????????????? #MadeWithLoveAndRhythm Всем отличного дня!?? #МОИ

Публикация от Dmitriy Monatik (@monatik_official)

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, Фото
В тему

Останні матеріали