31 Травня 2019
Новини

На Київщині батько-педофіл ґвалтував малолітніх доньок і їхню подругу

На Київщині батько-педофіл ґвалтував малолітніх доньок і їхню подругу

Батько-педофіл розбещував і насилував власних доньок, чия мати померла від важкої хвороби.

Під Києвом батько-педофіл систематично ґвалтував власних двох малолітніх доньок та їхню подругу, ще і дозволяв глумитися над дітьми знайомому, повідомляє прес-служба прокуратури Київщини.

За даними відомства,двоє чоловіків розбещували і ґвалтували трьох малолітніх дівчаток у місті Фастові Київської області.

«Під час досудового розслідування встановлено, що в м. Фастів Київської області батько двох дівчат з 2016-го по листопад 2018 року спільно із своїм товаришем систематично вступали в статеві зносини, ґвалтували, розбещували та задовольняли статеву пристрасть неприродним способом з його малолітніми дочками та їхньою малолітньою подругою. Встановлено, що вказані злочинні дії обвинувачені знімали на відео та поширювали в різноманітних закритих групах у месенджерах, отримуючи за це грошові кошти», – ідеться в повідомленні.

Відзначається, що мама дівчат померла від важкої хвороби і їх вихованням мав займатися батько.

«Досудове розслідування завершено. Сьогодні, 30 травня, прокуратурою обвинувальний акт скеровано до Фастівського міськрайонного суду Київської області для розгляду», – ідеться в повідомленні.

Наразі обвинувачений батько перебуває під вартою, а його знайомий, сплативши заставу, визначену судом у розмірі 350 тис. грн, вийшов з-під варти.

У разі доведення в суді їхньої вини підозрювані можуть провести за ґратками наступні 15 років.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, київ, суспільство, НП, розбещення, педофіли, київ, згвалтування
В тему

Останні матеріали