23 Травня 2019
Новини

У Канаді обезголовили Володимира Великого

У Канаді обезголовили Володимира Великого

У Канаді в місті Вінніпег невідомі обезголовили пам'ятник київському князю Володимиру Великому, який розташований біля собору святих Володимира і Ольги Української греко-католицької церкви.

Про це повідомляє місцеве видання Global News.

Разом з головою вандали відрізали частину хреста, який тримав Володимир.

«Ми дуже засмучені, що люди, які зробили це, напали на пам'ятник на території церкви і буквально знищили його», - сказав в коментарі виданню місцевий священик Майкл Буячок.

На його думку, відрізані частини пам'ятника можуть продати як металобрухт. Якщо їх вдасться знайти, то пам'ятник відновлять. В іншому випадку його можуть демонтувати.

«Ми повідомили всі місця, куди могли піти зловмисники і отримати за це гроші, але поки нічого не знайдено», - сказав Буячок.

Священик повідомив, що у липні кожного року біля пам'ятника проводять богослужіння, адже Володимир Великий у великій пошані серед української діаспори та місцевих жителів. Це перший акт вандалізму у цьому місті.

Пам'ятник Володимиру Великому був створений канадським скульптором українського походження Лео Молом (справжнє ім'я - Леонід Молодожанин) в 1984 році і був благословенний Папою Римським Іоанном Павлом II під час відвідин провінції Манітоба.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, суспільство, володимира великого, папа римський, канада, кримінал
В тему

Останні матеріали