23 Травня 2019
Новини

Прийняла парасольку за самовбивцю: на місце «трагедії» викликала поліцію

Прийняла парасольку за самовбивцю: на місце «трагедії» викликала поліцію

В США, Нью-Йорку, Кейсі Маккормік викликала поліцію, адже побачила на даху людину в червоній накидці, як у серіалі «Оповідь служниці».

У поліції відреагували на виклик жінки, повідомило видання New York Post.

На місці вони виявили червону парасольку закріплену на столі, що стояв на даху будинку. Вони надіслали Маккормік фотографію парасольки і жартівливо додали, що «всі в безпеці».

Маккормік сказала, що відчувала себе дуже незручно в момент коли дізналася, що то була лише парасолька, однак вона також відчула полегшення, що це все ж була не людина.

«Так багато всього відбувається у політиці, що мене не здивує, якщо трапиться щось страшне»,– сказала жінка, посилаючись на нещодавно прийняті у США закони, які забороняють аборти.

Поліція Нью-Йорка написала про випадок у своєму твіттері. Вона розмістила поруч з фотографією фразу «благословенна парасолька», посилаючись на біблійний вислів «благословенний плід» з серіалу «Оповідь служниці».

У департаменті наголосили, що ставляться серйозно до усіх дзвінків, тому що «в гіршому випадку можна повернутися додому з відмінною історією».

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, сша, самогубство, Курйози
В тему

Останні матеріали