15 Травня 2019
Новини

Дівчина вчинила самогубство після опитування в Instagram

Дівчина вчинила самогубство після опитування в Instagram

У Малайзії 16-річна дівчина вчинила самогубство через опитування в Instagram.

Вона у своєму обліковому записі в Instagram провела опитування серед своїх «віртуальних друзів», чи повинна вона померти, і 69% респондентів проголосували за її смерть, - інформує видання Guardian.

Поліція у східному малайзійському штаті Саравак повідомила, що дівчина опублікувала у себе на сторінці наступне повідомлення:

«Насправді Важливо. Допоможіть Мені Вибрати С / Ж» (смерть чи життя).

Як повідомило видання, після того, як більшість респондентів проголосували за «смерть», вона наклала на себе руки.

Її самогубство спонукало адвоката припустити, щоб ті, хто голосував за її смерть, можуть бути винними у сприянні самогубству.

Рамкарпал Сінгх, адвокат та депутат у північно-західному штаті Пенанг, сказав: «Чи була б дівчина жива, якби більшість учасників мережі переконали її не відбирати собі життя? Чи прислухалася б вона до поради користувачів мережі, щоб звернутися за професійною допомогою?»

«Чи заохочення цих користувачів реально вплинуло на її рішення покінчити життя самогубством? Оскільки спроба самогубства у цій країні є правопорушенням, з цього виникає, що це також можна розглядати, як підбурювання до самогубства».

Міністр молоді та спорту Малайзії, Саєд Саддік Саєд Абдул Рахман, заявив, що трагедія свідчить про необхідність обговорення на національному рівні психічного здоров’я в країні.

«Я щиро переживаю за стан психічного здоров’я молоді. Це національне питання, до якого слід поставитися серйозно», – зазначив він. 

Ми писали, що у Сумах учениця 6-го класу під впливом гри порізала собі руку - завдала лезом напис.


Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, суспільство, НП, самогубство, соцмережі, самогубство, діти
В тему

Останні матеріали