15 Травня 2019
Новини

Євробачення-2019: перша десятка фіналістів

Євробачення-2019: перша десятка фіналістів

Перший півфінал Євробачення-2019 в Ізраїлі минув щасливо лише для десяти учасників.

В ізраїльському Тель-Авіві завершився перший півфінал Євробачення. За підсумками голосування, до фіналу пройшли 10 країн: Греція, Білорусь, Сербія, Кіпр, Естонія, Чехія, Австралія, Ісландія, Сан-Марино, Словенія, – пише Рубрика.

18 травня до них приєднається десятка переможців другого півфіналу, який відбудеться в четвер, а також п’ять країн «Великої п’ятірки» засновників Євробачення (Великобританія, Німеччина, Іспанія, Італія та Франція), а також представник країни-господарки – Ізраїлю. Всі вони за правилами потрапляють до фіналу автоматично.

Міжнародний пісенний конкурс Євробачення 2019 приймає Ізраїль завдяки перемозі Нетти Барзілай. Всі події конкурсу проходять в Павільйоні №2 Тель-Авівського центру ярмарків в одному з найбільших  міст Ізраїлю, який знаходиться на березі Середземного моря.

Слоган Євробачення 2019 – «Dare to Dream» («Наважся мріяти»).

Конкурс відкрила Нетта Барзілай з піснею-переможницею минулого року Toy. У конкурсу відразу ж чотири ведучих: Бар Рафаелі, Ерез Таль, Асси Азар і Люсі Аюб.

Всього Ізраїль чотири рази перемагав у конкурсі Євробачення. Конкурс проходить через 20 років після того, як Тель-Авів в попередній раз брав конкурс.

Нагадаємо, Україна цього року участі в Євробаченні не бере через скандал з національним відбором. Переможницею відбіркового етапу стала співачка Maruv, однак її різко розкритикували за гастролі в Росії, а потім національний мовник не зміг домовитися з нею за умовами контракту. У зв’язку з цим українські єврофани у 2019 році не голосують і не можуть вплинути на результат пісенного конкурсу.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, Світ, євробачення, конкурси
В тему