13 Травня 2019
Новини

У поїзді на Волині студенти врятували життя чоловіку, в якого зупинилося серце

У поїзді на Волині студенти врятували життя чоловіку, в якого зупинилося серце

На Волині четверо студентів-медиків опинилися в одному вагоні з чоловіком, у якого зупинилося серце. Хлопці викликали «швидку» і почали реанімаційні дії.

У чоловіка була клінічна смерть - попутники врятували йому життя, йдеться сюжеті ТСН.

Подія сталася у вагоні електрички. Четверо студентів медичного коледжу їхали на практику, коли чоловіку поруч стало зле. За словами одного зі студентів, у нього почалися судомні припадки, а голова почала закидатися назад. Хлопці вирівняли голову, щоб він не проковкнув язика. У нього не прослуховувався пульс. Тому поклали дідуся на підлогу і взялися реанімовувати. 

«Ми робили непрямий масаж серця по черзі. Це дуже важко фізично виконувати, тому замінювали один одного», - згадує студент Віталій Ходаковський.

Поки троє займалися чоловіком, четвертий викликав швидку та побіг до машиніста, аби зупинив потяг. Медики забігли до вагону через шість хвилин і продовжили порятунок. Через двадцять шість хвилин реанімації чоловік врешті задихав.

Медики кажуть, що у потязі у 63-річного чоловіка стався серцевий напад і він був у стані клінічної смерті. «Якби ці хлопці не почали базових реанімаційних дій, то шанси в чоловіка були б досить мінімальні», - каже завідувач відділення екстреної медичної допомоги Анатолій Калинюк.

Саме цей чоловік і навчав хлопців правилам першої допомоги. Тепер вже вони показують другокурсникам, як їхні дії врятували життя. У медичному коледжі кажуть, що це вперше, коли їхні учні ще під час навчання врятували чиєсь життя.

Цього року усі четверо студентів закінчують свій коледж: один стане фельдшером, а інші продовжать навчання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із Луцька у Лаврів: кіт-паломник пройшов 300 км до рідного монастиря

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, суспільство, волинь
В тему

Останні матеріали