13 Травня 2019
Новини

Без Шерлока Холмса не розібратися: загадкове вбивство з арбалета

Без Шерлока Холмса не розібратися: загадкове вбивство з арбалета

В Німеччині, місті Пассау, сталося  потрійне вбивство з арбалета. Проте до сих пір невідомо, що могло бути причиною та хто винуватець злочину.

Жертвами загадкового вбивства стали дві жінки та чоловік – повідомляє Passauer Neue Presse.

Вони заселилися в пансіонат за день до вбивства і планували провести в цьому місці три дні. На наступний день покоївка виявила тіла в їх номері.

 На місці злочину поліція знайшла два арбалети. В тілах жертв також були виявлені стріли. Обставини події поки невідомі.

Однією з версій є конфлікт між людьми, внаслідок якого могло статися вбивство. Іншою є версія про четвертого невідомого, який міг вчинити злочин. Будь-які мотиви наразі залишаються невідомими, а поліція проводить розслідування.

Ускладнюється воно тим, що клієнти пансіонату дуже скупо коментують те, що сталося у них по сусідству. Гостьовий будинок, де винайняли кімнату загиблі,  розташований на краю лісу, неподалік основної будівлі пансіонату.

Відомо, що загиблими є 53-річний чоловік і дві жінки у віці 33 і 30 років. Вони є громадянами Німеччини. Всі вони приїхали з різних місць і не зрозуміло в яких відносинах перебували.

Наразі тіла загиблих відправили на медичну експертизу. Аутопсію повинні зробити у понеділок. Вона покаже час та остаточні причини смерті жертв.

Варто зазначити що у Німеччині арбалет можна вільно придбати з 18 років. Його не потрібно додатково реєструвати і це ще більше ускладнює розслідування.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, німеччина, вбивство, арбалет
В тему

Останні матеріали