10 Травня 2019
Новини

«Допоможіть врятувати рідну людину»: лучанину терміново необхідна операція на серці

«Допоможіть врятувати рідну людину»: лучанину терміново необхідна операція на серці

До усіх небайдужих звертаються із проханням допомогти зібрати кошти на операцію лучанину Андрію Коробку, який потребує термінового оперативного втручання на серці.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написала родичка чоловіка Альона Коробко.

«Нашій родині терміново потрібна допомога.  Ми вперше потрапили в ситуацію, яку не здатні подолати своїми силами. Вже багато років мій хрещений батько Андрій Коробко бореться за своє здоров’я (постійна гіпертонічна хвороба з дуже високим ризиком), та останній рік це переросло у боротьбу за життя. Я точно знаю, наскільки це добра та хороша людина, що він допомагав усім, кому міг, а тепер допомога потрібна йому. 

Родина вичерпала всі свої матеріальні ресурси, продана вся нерухомість, яку можна було продати. Тепер ми змушені просити про допомогу ззовні. За цей рік він переніс надскладну та дороговартісну операцію на лівій нирці у Львові (нефролітотрипсія). Подальший контроль та клінічні дослідження виявили багато супутніх важких діагнозів (цукровий діабет 2 типу і повторно утворений коралоподібний конкремент 2 ст. у оперованій лівій нирці).

Після передінфарктного стану, трьох гіпертонічних кризів, ускладнених нестабільною стенокардією та постійним підвищеним артеріальним тиском (250 – 140 мм рт. ст.), був госпіталізований та направлений у кардіохірургію. У ВОКЛ діагностували тяжкий стан ІХС (ішемічна хвороба серця), гіпертонія 3 ст., стабільна стенокардія фк III., ССР – 4 (серцево-судинний ризик), гіпертензивне серце, СН I (серцева недостатність). Терміново була проведена операція (селективна коронарографія з виявленням сегментарних стенозів у середній третині ПМША) на судинах серця, одразу після діагностики. Остаточний і найскладніший діагноз – гіпертрофічна кардіоміопатія (зі збільшенням товщини стінки шлуночка в рази) – потребує якнайшвидшого оперативного втручання. Вартість цієї операції на цей момент не підйомна для родини (вартість коливається в залежності від місця проведення операції, якості коронарних стентів, яких потрібно три, та часу реабілітації). Зараз стан Андрія стабілізують як можуть, та попереджають про нагальну потребу в цій операції, а можливо, і в подальших. Ми всі просимо про допомогу і сподіваємось врятувати рідну людину, опору нашої родини», – ідеться в дописі.

Реквізити для допомоги лучанину Андрію Коробку (карти «Приватбанку»):

Коробко Андрій Ярославович 
5221 1922 0000 2639

Коробко Катерина Миколаївна (дружина)
5363 5427 2004 4941

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, суспільство, НП, луцьк, прохання про допомогу
В тему