8 Травня 2019
Новини

У Києві хедлайнером фесту Atlas Weekend стане гурт «Сплін» з Росії: зріє скандал

У Києві хедлайнером фесту Atlas Weekend стане гурт «Сплін» з Росії: зріє скандал

У Києві хедлайнером фестивалю Atlas Weekend стане гурт «Сплін» з Росії.  

Так, російські музиканти  завершають фест на головній сцені у четвертий день фестивалю – 12 липня.

«Ключ поверни і полетіли: легендарний рок-бенд «Сплін» – хедлайнер 12-го липня», – мовиться на Facebook-сторінці Atlas Weekend.

Що відомо про «Сплін»?

Це російський рок-гурт із Санкт-Петербурга, створений 27 травня 1994 року. Беззмінний лідер – Олександр Васильєв. Гурт став культовим після виходу у світ «Гранатового Альбому». А пісні «Орбіт без цукру» та «Виходу немає» миттєво стали хітами і потрапили в ротації всіх радіостанцій.

«Сплін» у 2017 році виступив у Росії на фестивалі «Навала», де була виставка військової техніки, яку застосовують на Донбасі проросійські бойовики, нагадав український волонтер Роман Сініцин. Так, він висловив невдоволення запланованим виступом гурту в Києві.

«На цьому фестивалі весь час була спеціальна величезна зона з виставкою російської військової техніки. Такої, якою росіяни на Донбасі вбивали і вбивають моїх друзів. Танки, БМП, БМД, гаубиці і навіть пілотажна група на Сушках», – написав Сініцин у Facebook.

На цьому фестивалі не виступили навіть деякі аполітичні російські музиканти, зауважив волонтер. Але «Сплін» виступив, не дивлячись на той факт, що «фестиваль дуже гнилий і пропагандистський».

До речі, у 2014 році лідер гурту «Сплін» Васильєв в одному з інтерв'ю висловлював побоювання у зв'язку з виступами в Україні, де тоді розгорявся конфлікт на Донбасі. «Будь-який виступ там просто недоречний», – говорив музикант. Проте в липні 2016 року «Сплін» вже виступав на Atlas Weekend у Києві.

Коли відбудеться фестиваль Atlas Weekend і хто там виступить?

Фестиваль пройде в Києві на ВДНГ з 9 по 14 липня. Першим хедлайнером фестивалю став американський дует The Chainsmokers, другим – американський гурт Black Eyed Peas. Також на фестивалі запланований виступ британського музиканта Тома Оделла.

Серед музикантів , які також виступлять там – британський соул-співак, гітарист Майкл Ківанука, гурти The Hardkiss та «Водії», Jinjer і Our Last Night, Tom Walker і Noisia, музикант Shahmen та інді-гурт Brazzaville, американський діджей-дует SLANDER, російські панк-рокери «Тараканы!» і «Порнофильмы», а також Нейромонах Феофан і Монеточка.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, Україна, київ, фестиваль, atlas weekend, російські музиканти
В тему

Останні матеріали