3 Травня 2019
Новини

Діти з Донеччини святкували Великдень у волинських родинах (фото)

Діти з Донеччини святкували Великдень у волинських родинах (фото)

На Великодні свята ковельські родини приймав дітей і педагогів з Донеччини.

У 2016 році між громадами селища Нікольське Донецької області та Ковелем був підписаний Меморандум про співпрацю. З тих пір і підтримується ця традиція. Цьогоріч група була найчисельнішою.  Півсотні школярів приїхали у наше місто, – повідомляє міська рада Ковеля.

Світле Воскресіння Христове вони провели у ковельських родинах, які надзвичайно гарно організували їм прийом. Кожна сім’я прагнула  створити таку атмосферу, щоб діти почувались, як вдома.

Начальник управління освіти Віктор Бичковський зустрічав  групу з Нікольського, привітав їх зі святами. Він наголосив: «Дуже добре, що ви  разом з нами на Великдень. Такі зустрічі допомагають нам краще зрозуміти один одного. Ви маєте хорошу можливість познайомитись з Ковелем,  Волинським краєм, з його людьми. У нас надзвичайна країна. І нам разом творити її сьогодення і майбутнє».

Щоразу школярів з Донеччини супроводжує помічниця народного депутата України Дмитра Лубінця Наталія Проценко. Як вона зазначає, поїздку  потрібно вибороти.  Завчасно проводиться конкурс  на креативне фото, плакат, слоган, відеоролик «Схід і Захід разом», відбираються кращі роботи і діти-переможці їдуть на Пасхальні свята до Ковеля...»

Нині гості уже вдома, доїхали добре. Діти цілу дорогу ділились враженнями. Хоча і погода дещо врутилась у плани, і дощ  вніс певні корективи  у програму, але  поїздка запам’яталась.

Донеччани  кажуть, що ці дні для них стали особливими, що тут знайшли нових друзів, довідались багато нового, чудово провели час. Сподобалось їм наше місто, а найбільше вразили прекрасні люди.

Читайте також:

Діти з Волновахи приїхали до Луцька на Великодні свята (фото)

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, Фото
В тему

Останні матеріали