2 Травня 2019
Новини

Зеленський доступно роз’яснив Путіну, що є «спільного» у Росії з Україною

Зеленський доступно роз’яснив Путіну, що є «спільного» у Росії з Україною

Новообраний президент України Володимир Зеленський дав оцінку російсько-українським відносинам на сучасному етапі, а також прокоментував сюжет проти нього, створений росЗМІ.

Про це він написав у себе в Facebook, передає «Апостроф».

На його думку, ніяких спільних інтересів між країнами в умовах зовнішньої агресії і окупації частини українських територій бути не може.

«Довго думав про «багато спільного» між Україною і Росією. Реальність така, що сьогодні, після анексії Криму та агресії на Донбасі, зі «спільного» у нас залишилося тільки одне – це державний кордон. 2295 кілометрів і 400 метрів «спільного». І контроль за кожним міліметром з української сторони Росія повинна повернути», – зазначив Зеленський.

Також він прокоментував останні кроки російської влади, які не сприяють врегулюванню конфлікту, маючи швидше ознаки політичного тиску на Україну.

«Заборона експорту нафтопродуктів, відкриття пунктів видачі паспортів жителям окупованих територій, утримання українців у полоні ні на йоту не наближає врегулювання відносин між нашими країнами. І «братніми» такі відносини точно називати не можна», – додав новообраний президент.

Щодо політичного шоу про біографію Зеленського на російському пропагандистському каналі, переможець виборчої гонки зазначив, що радий такого роду спілкуванню з російськими політиками.

«Ефір цього шоу, знятого багато років тому, на мій погляд, має дивний вигляд – у мене немає амбіцій зробити політичну кар’єру в Росії. Радує, що російські політики освоїли новий для себе жанр – спілкування зі мною в публічному просторі. Адже Інтернет, як відомо, все пам’ятає, і цю дискусію зафіксують мільйони людей у всьому світі», – підкреслив він.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Політика, володимир зеленський, володимир путін
В тему

Останні матеріали