27 Квітня 2019
Новини

Діти з Волновахи приїхали до Луцька на Великодні свята (фото)

Діти з Волновахи приїхали до Луцька на Великодні свята (фото)

У Луцьку зустріли групу у складі 49 дітей та чотирьох педагогів з Донеччини.

Уже вп'яте юні донеччани пізнаватимуть традиції святкування одного з найбільших християнських свят на Волині. Такі візити відбуваються у рамках співпраці між Луцьком і Волновахою, яку було започатковано у 2015 році, - повідомляє відділ інформаційної роботи Луцької міської ради. 

Зустрічати гостей на залізничний вокзал міста Луцька з хлібом та вишитими рушниками прийшли начальник управління освіти Зіновія Лещенко, начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан, начальник служби у справах дітей Федір Шульган.

Потому відбулося відкриття табору в навчально-виховний комплекс №9, де їх зустріли вчителі та сім’ї, у яких діти проживатимуть.

Начальник управління освіти Зіновія Лещенко привітала гостей у Луцьку та побажала гарного свята й цікавого перебування на Волині. Вона зауважила, що приємно знову приймати гостей з Волновахи на Великдень у Луцьку. За її словами, це стало гарною традицією й хочеться, аби вона продовжувалася й далі. «Схід і Захід - разом. І сьогодні це справді так. Ми робимо усе, щоб пізнати краще один одного», - наголосила вона.

Також Зіновія Лещенко подякувала батькам, які виявили бажання взяти у родини діток із Донеччини та показати традиції святкування Великодня у їхніх сім'ях.Всі гості отримали в подарунок пасхальні кошики, які зможуть освятити в храмі.

У рамках перебування на Волині діти матимуть можливість оглянути Старе місто, Луцький замок, Луцький зоопарк, Свято-Троїцький кафедральний собор.Візьмуть гості з Волновахи й участь у святкових Великодніх заходах, які будуть проводитися у Луцьку.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, Фото
В тему

Останні матеріали