26 Квітня 2019
Новини

Від 530 до 3850 гривень: хто з українців отримає матеріальну допомогу

Від 530 до 3850 гривень: хто з українців отримає матеріальну допомогу

Деяким категоріям населення виплатять матеріальну допомогу.

Вже у травні українці зможуть отримати разові виплати. Які очікуються суми і кому пощастить, – повідомляють у прес-службі Міністерства соціальної політики України.

Деякі категорії громадян від 20 березня до 5 травня зможуть отримати щорічну разову соціальну допомогу, розмір якої буде становити від 530 до 3850 грн. Згідно з постановою Кабміну №237 допомогу отримають:

Особи з інвалідністю внаслідок війни – колишні неповнолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язні концтаборів, гетто, інших місць примусового тримання.

Особи з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин: I групи – 3850 грн, II групи – 3400 грн, III групи – 2950 грн.

Особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, отримають 3850 грн.

Члени сімей загиблих та дружини (чоловіки) померлих з інвалідністю внаслідок війни, дружини померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань – отримають 840 грн.

Особи, насильно вивезені на примусові роботи, діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 530 грн.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, грошова допомога
В тему