У Хмельницькому вже четвертий рік поспіль прихід справжнього весняного тепла зустрічають веселою руханкою та забігом у піжамах.
Юнаки та дівчата – учні навчальних закладів міста, одягнувшись у піжами і халати, взувши кімнатні капці, пробіглись вулицями міста – повідомляє Хмельницька область онлайн.
Учасники забігу стартували від «Дитячого світу», звідки під ритми веселих мелодій побігли до стадіону «Поділля».
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister_mob.jpg)
Так, для молоді було влаштовано чимало конкурсів та естафет. Загалом, організатори конкурсу – ГО «Молодь за краще майбутнє» планували привернути увагу суспільства до занять спортом та провести серед молоді пропаганду здорового способу життя. З цією метою вони і впроваджують у життя проект «Healthy School», в якому беруть участь 5 навчальних закладів Хмельницького.
Крім дітей, участь у спортивному заході взяли і дорослі, які одягши піжами, також пробігли разом із молоддю вулицями міста. Загалом, участь у весняному забігу в піжамах принесла всім учасникам багато позитивних емоцій. Усі, хто взяв участь у забігу в піжамах, були нагороджені сертифікатами.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.