17 Квітня 2019
Новини

Назвали імовірну причину пожежі в Нотр-Дамі

Назвали імовірну причину пожежі в Нотр-Дамі

Пожежу в Соборі Паризької Богоматері могло спричинити коротке замикання у частині будівлі, де відбувалася реконструкція.

Як повідомляє Європейська правда, про це пише французьке видання Le Parisien з посиланням на джерела в поліції.

В рамках розслідування поліція допитала вже близько 30 осіб - охоронців, співробітників компанії, що проводить реконструкцію, будівельників.

Співробітники служби безпеки повідомили поліції, що осередок пожежі був розташований біля основи шпиля Нотр-Даму з боку Сени.

В рамках цих реставраційних робіт на шпилі Нотр-Даму встановили риштування вагою понад 500 тонн. Будівельні роботи обслуговувалися трьома ліфтами.

Перший ліфт піднімав робітників на висоту 24 м від землі, другий піднімав на висоту 54 м на дах, третій ліфт дозволяв дістатися до шпиля, який робітники повинні були очистити. Два з цих ліфтів вже працювали з минулого четверга, коли знімали статуї, розташовані на шпилі.

За словами охоронців, коли спрацювала пожежна сигналізація і вони прибули до ліфта, пожежа вже був сильною і вони більше нічого не могли зробити.

За однією з версій криміналістів, причиною пожежі могла бути проблема з електрикою. «Можливо, сталося коротке замикання», – сказав один зі співрозмовників видання.

Читайте також:

Рятують Нотр-Дам: французька сім'я жертвує 100 мільйонів євро

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: НП, Світ, нотр-дам, пожежа
В тему

Останні матеріали