Невідомі зловмисники у центральній частині Одеси кинули пляшку із коктейлем Молотова у припаркований автомобіль.
Про це повідомляє 7 канал.
На вулиці Старопортофранківській, біля будинку № 53, двоє невідомих кинули пляшку із запалювальною сумішшю в припаркований позашляховик Toyota Land Cruiser.
Інцидент стався близько 11 години ранку навпроти офісу одного з рекламних агентств.
Займання почалося з капота. Загасити полум'я вдалося ще до приїзду рятувальників. Зараз поліція розшукує паліїв. За попередньою інформацією, їх було двоє – хлопець і дівчина.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поляки затримали українця за контрабанду людьми
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Зеленський анонсував збільшення виплат військовим
12 Червня 2026
окупанти розсилають українцям листи від імені Укренерго
11 Червня 2026
СБУ затримала бізнесмена Василя Веселого
11 Червня 2026
Біля кордону з Румунією знайшли тіло чоловіка
9 Червня 2026
Реклама





