Журналістка та ведуча ТСН Юлія Бориско підтримала Президента Петра Порошенка. Особливе враження на ведучу справили скандальні телефонні «дебатів» із Володимиром Зеленським. Останній кинув слухавку під час прямого ефіру у програмі «Право на владу» на телеканалі «1+1».
Про це вона Юлія Бориско написала у Facebook.
«Думала, не засну після вчорашніх телефонних дебатів. Але заснула і прокинулась на піднесенні. До третьої ночі читала, що хто понаписував - і, Боже, як приємно бачити своїх!
Це майданне відчуття спорідненості!
І якщо до вчора мене пригнічувало, що голосуватиму за ПП вимушено і не за покликом серця, то пригнічення більше немає. Вернулась давно забута повага до сильної сторони президента, особливо на контрасті з телефонним співрозмовником. А з повагою до сильної особистості вже значно приємніше за неї голосувати.
Ну, і сміхові приступи мені ще довго гарантовані))) Одне слово - Кулик)))
Думаю, навіть на смертному одрі він згадає той оп-па-засада-вечір, коли прийшов заочно викривати гаранта, а довелося це робити під його важким поглядом. Як якась байка «Лев і Кулик». Кулики ж навіть в природі «харчуються виключно дрібними безхребетними істотами», а тут...», - йдеться у дописі.
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova_mob.jpg)
Користувачі соцмереж підтримали громадянську позицію ведучого, адже її позиція ясно відрізняється від поглядів Коломойського, якому належить телеканал.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.