10 Квітня 2019
Новини

В людському оці знайшли чотири живих бджоли

В людському оці знайшли чотири живих бджоли

Тайванські лікарі зафіксували «перший у світі» феномен, за яким у людському оці жили живі бджоли і харчувалися сльозами.

Про це повідомило видання Guardian. 

За виданням, молода 29-річна тайванка Он звернулася до лікарів через набряклі очі. Вона очікувала, що її лікуватимуть від простої інфекції. Однак окуліст, який оглядав дівчину, жахнувся від знахідки у її оці.

Він виявив чотирьох бджіл, що жили під її повіками та харчувалися сльозами.

Як повідомила жінка, вона доглядала за могилою члена сім'ї та виривала бур'яни, коли відчула, що щось потрапило в очі. Однак жінка не надала цьому значення, припускаючи, що це була земля. Вона промила очі водою і забула. Вночі вона відчула гострий пекучий біль під повіками через що очі сильно набрякли.

Лікарі в університетській лікарні Фуїн в Тайвані описали цей інцидент як «перший в світі», адже лікарям вдалося успішно видалити всіх чотирьох живих бджіл зі слізної оболонки очей.

Виступаючи на прес-конференції, керівник лікарні офтальмології доктор Хун Чітін сказав: «Я побачив щось, схоже на ноги комах, тому повільно витягнув їх під мікроскопом по одній і не пошкодив їх тіл».

 Зір жінки та життя бджіл були врятовані тим фактом, що пацієнтка не потерла очі.

Маленькі бджоли, відомі як Halictidae або «потові бджоли», чутливі до людського поту і зустрічаються у всьому світі. Вони зазвичай не агресивні і жалять тільки, коли їх торкаються. Потові бджоли зазвичай гніздяться в горах і біля могил.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, бджоли, людина, тайвань, Курйози
В тему