10 Квітня 2019
Новини

На Волині розкрили злочини спецпризначенця «ДНР»

На Волині розкрили злочини спецпризначенця «ДНР»

Керівнику батальйону спецпризначення терористичної організації так званої ДНР оголосили про підозру у вчиненні терористичних актів, що призвели до загибелі українських військових.

За результатами злагодженої та ефективної роботи прокуратури Волинської області, слідчого відділу та оперативних підрозділів Управління СБУ в області, Головного управління військової контррозвідки СБУ, Військової служби правопорядку у Збройних силах України та Головного управління Національної поліції в області розкрито терористичний акт, вчинений у перший рік військового протистояння в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької області. Про це повідомляють у прес-службі прокуратури у Волинській області.

Установлено, що 13 вересня 2014 року бойові підрозділи терористичної організації «ДНР» силами близько 300 чоловік під керуванням бойовика з позивним «Душман», в супроводі двох танків та трьох БМП, з метою захоплення територій, порушення громадської безпеки, залякування населення та впливу на прийняття рішень органами державної влади України, вчинили озброєний напад на один із блокпостів Збройних сил України на території Донецької області. У ході бойового зіткнення вони убили трьох та поранили одинадцять військовослужбовців, а також знищили майно військової частини, у тому числі дві одиниці техніки, вартістю близько 300 тис. грн.

Двох українських солдатів бойовики полонили. На тепер цих військовослужбовців, які не раз зазнали ворожих тортур та знущань, із полону звільнено.

Наразі зібрано достатньо доказів вчинення керівником батальйону спеціального призначення терористичної організації «ДНР» – «Душманом» – терористичних актів та незаконного викрадення і позбавлення волі людей (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 258, ч.2 ст. 146 КК України).

У подальшому бойовика буде оголошено в розшук, а також отримано дозвіл на його затримання та розпочато щодо нього спеціальне (заочне) досудове розслідування, а надалі – й спеціальний судовий розгляд.

Зауважимо, що за вчинені ним злочини Кримінальним кодексом України передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк до 12 років.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, днр, війна на сході україни, тероризм
В тему