8 Квітня 2019
Новини

Землю скоро очікує епідемія раку: моторошний прогноз від лікарів

Землю скоро очікує епідемія раку: моторошний прогноз від лікарів

За повідомленням експертів з Центру комплексного лікування раку, на онкологію може захворіти кожен другий мешканець планети.

Адже вже зараз кількість поставлених діагнозів раку просто моторошна – пише Die Zeit.

«Сьогодні рак набагато частіше зустрічається, ніж раніше», — повідомив Ульріх Кайльхольц, директор Центру.

Серія досліджень показала, що в більш ніж однієї третини ракових захворювань є зв'язок з такими факторами ризику, як вживання алкоголю, ожиріння і куріння. Кількість чоловіків-курців зменшилася зменшилася, але значно зросла кількість жінок, що палять.

Ракові клітини можуть почати розвиватися, якщо щось піде не так під час поділу клітин, який безперервно відбувається в усіх органах нашого тіла. Часто потенційно небезпечні клітини знешкоджуються імунною системою.

Але чим старшими ми стаємо, тим більше накопичується пошкоджених клітин і тим вища ймовірність того, що механізми відновлення організму не впораються зі своїм завданням. Більше шансів захворіти на рак мають люди, яким за 80, і ті, чия імунна система неспроможна чинити опір цій хворобі.

Агресивні хіміопрепарати з безліччю побічних дій для пацієнта не завжди можуть позбавити організм ракових клітин. «Прогрес в онкології відбувається не швидше, ніж в інших галузях, — каже лікар і епідеміолог Фолькер Арндт. — Є багато успіхів і відкриттів, але немає загального прориву в дослідженнях раку».

Медицина намагається продовжити життя пацієнтів ліками з кращою переносимістю. Деякі з нових ліків, особливо антитіла, втручаються в імунну систему і в метаболічні процеси різних пухлин. Але нові ліки від раку дуже дороги. Останніми роками ціни на них набагато вищі, ніж на інші медичні препарати.

«Війну з раком, — пише онколог Сіддхартха Мукерджі, — найкраще виграти, переосмисливши смак перемоги».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Світ, онкологія, рак, хвороби
В тему

Останні матеріали