29 Березня 2019
Новини

Експрес-шлюб: у Луцьку п’ять пар побралися в один день (фото)

Експрес-шлюб: у Луцьку п’ять пар побралися в один день (фото)

У Луцьку не бояться експериментувати – свої долі поєднали п’ять пар, взявши участь у пілотному проекті «Шлюб за добу».

Уже понад два роки у ЦНАП міста Луцька можна швидко, без зайвих довгих процедур та очікування узаконити свої стосунки завдяки цьому проекту, – інформують на сторінці Центру у Facebook.

Зареєструвати шлюб у ЦНАП може кожен охочий. Для цього необхідно подати заяву на реєстрацію шлюбу, пред'явити паспорт громадянина України, а іноземцю – паспортний документ, посвідку на постійне чи тимчасове проживання або інший документ, що підтверджує законність його перебування на території України. Разом з оригіналами документів складених іноземною мовою, обов’язково подаються їх переклади на українську мову, засвідчені нотаріально. Особи, які раніше перебували в шлюбі, можуть зареєструвати повторний шлюб за умови пред’явлення документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу не дійсним.

Вартість послуги становить 1800 гривень.

До слова, отримавши свідоцтво про шлюб, відразу можна скористатися послугою зі зміни паспорта громадянина України, у зв’язку зі зміною прізвища (якщо реєстрація місця проживання місто Луцьк), а все завдяки комплексному наданню адміністративних послуг за моделлю «Життєва ситуація».

Читайте також:

У луцькому ЦНАПі за два місяці одружилося 46 закоханих пар

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, Фото
В тему