24 Березня 2019
Новини

«Не вибачились і спихнули вину на постачальника»: у Луцьку в магазині торгують гнилою рибою (фото, відео)

«Не вибачились і спихнули вину на постачальника»: у Луцьку в магазині торгують гнилою рибою (фото, відео)

Вихідні дні на те й вихідні, аби мати змогу поспілкуватися з природою, подихати чистим повітрям, провести час з друзями, поласувати смакотою.

«А підемо на пікнік та посмажимо рибки на вогнищі», – вирішило кілька друзяк з Луцька. Сказано-зроблено.  

Найближчим магазином, де продавалася риба, виявився «Велмарт», що на вулиці Ветеранів.

Вподобали  свіжозаморожене філе минтая. Проте коли почали смажити рибу у фользі на вогнищі, одразу відчули різкий неприємний запах.

«Вона була відверто зіпсованою. А коли риба була у замороженому вигляді, відповідно, запах не відчувався», – розповіли очевидці події.

Відтак вирішили віднести зіпсований товар назад до магазину та повернути витрачені кошти. І тут почалось…

«Хочу зразу зауважити, що в нас зберігся чек про покупку. У «Велмарті» покликали адміністратора. Дівчина пообіцяла повернути гроші. Проте першим «каменем спотикання» стало те, що ми за рибу розраховувались не готівкою, і навіть не карткою, а за допомогою програми на телефоні.

Адміністратор почала вимагати пред’явити картку, аби вони провели її по касі. Поки ми сперечалися, як повернути гроші, поки адміністратор покликав бухгалтера… Часу пройшло немало. Нас здивувало, до речі, що адміністратор навідріз видмовилася телефонувати до керівництва, аби з’ясувати ситуацію, – розповідає один із учасників події. –  Коли за гроші якось порозумілися, хоча поки що я їх на карточці в себе не бачу, але зважаю, що вихідні дні, бо це трапилось вчора, 23 березня, і банк не встиг перевести гроші, виникло інше непорозуміння».

Так, чоловік почав наполягати, аби увесь зіпсований товар вилучили з морозильної камери, адже, мовляв, навіщо інших покупців дурити та травити. Та адміністратор якось дуже мляво відреагувала на це слушне зауваження.

«Хочете скаржитись? То телефонуйте на «гарячу лінію» і захищайте свої права споживачів. А загалом це не наша вина, а постачальника», – такою була відповідь працівниці магазину.

«Вони навіть не вибачились перед нами за зіпсовану рибу та витрачений час на усі ці з’ясовування. Рибу, наскільки я знаю, так і не забрали з морозильної камери. І як це – вини нашої немає, а то все постачальник? Невже коли у «Велмарт» привозять товар, то ніхто не перевіряє його якість?», – не розуміє лучанин.

В будь-якому випадку тепер у них на руках чек повернення, грошей поки що не на картці немає, а вихідний день зіпсувала неякісна риба.

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, Волинь, луцьк, велмарт, споживачі, Відео
В тему