22 Березня 2019
Новини

Їстівні пакети: стартап українців переміг на міжнародному конкурсі

Їстівні пакети: стартап українців переміг на міжнародному конкурсі

Стартап із Сум, який розробив їстівні пакети, переміг на міжнародному конкурсі University Startup World Cup у Данії.

Проект Сумського національного аграрного університету – FoodBIOPack – переміг у номінації Sustainability Award, – пише Ecotown.

«Крапля розчину полісахариду, висихаючи, дає еластичну плівку, схожу на поліетилен, – пояснюють науковці. – Зроблений з цієї плівки матеріал всього за місяць розкладається і перетворюється на органічне добриво».

Біопакет навіть можна розмочити, порізати і зварити веганську локшину, розповідають дослідники, передає Хмарочос. Вже під час конкурсу стартап зацікавив інвесторів з Португалії, Єгипту і Данії.

Крім пакетів науковці СНАУ розробили одноразовий посуд, який може замінити пластиковий.

Як переможці конкурсу сумчани отримають 25 тисяч доларів на розвиток проекту.

Сумський стартап зміг взяти участь у міжнародному конкурсі, ставши фіналістом Всеукраїнського фестивалю інновацій, який Міністерство освіти і науки України проводило у травні 2018-го року.

Примітно, що перше місце у University Startup World Cup здобув ще один український стартап – вчені Вінницького аграрного університету перемогли у номінації Social Media Award з проектом «Vibration Mill Development For Mechanoactivation Of Loose Material», який описує технологію подрібнення сипучих речовин до розміру часток від 5 до 50 мікрометрів.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь майже 70 університетів із більш як 40 країн світу.

University Startup World Cup (USWC-18) – міжнародний конкурс, організований датськими неприбутковими організаціями, які мають більш як 18 років досвіду у проведенні змагань університетських стартапів. Основна місія USWC-18 полягає у створенні міжнародної мережі студентів для розвитку та обміну ідеями, комерціалізації наукових досліджень.

Читайте також:

Чи вплине заборона поліетиленових пакетів на вартість товару?

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, Україна, пермога, стартап, екологія, конкурси
В тему