20 Березня 2019
Новини

На Волині із «проблемних» сімей вилучили дітей

На Волині із «проблемних» сімей вилучили дітей

На минулому тижні в Ковелі із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, вилучили двох дітей.

Про це на оперативній нараді у міськвиконкомі повідомила начальник служби у справах дітей Жанна Вельма. Діти нині перебувають у Волинському обласному центрі соціальної реабілітації, який знаходиться у Ковелі, – пише ІА ВолиньPost.

У першому випадку непрацююча одинока мама залишила двох своїх дітей на бабусю, яка не в змозі сама за ними доглядати та годувати, адже отримує лише пенсію. Хлопчик-школяр тимчасово проживатиме у спеціалізованому закладі. Дитину повернуть у сім'ю за умови, якщо мама стане на шлях виправлення, знайде роботу та створить належні умови для виховання. Менша дитина залишилася з мамою та бабусею, але під опікою соціальних служб.

В іншому випадку стався конфлікт між мамою та її 10-річним сином, який наразі також перебуває у центрі соціальної реабілітації. Вирішується питання про можливе проживання дитини з батьком (батьки хлопчика розлучені). У сім'ї виховується ще одна неповнолітня дитина, яка наразі перебуває з мамою та бабусею.

У Службі у справах дітей повідомили, що діти згідно законодавства можуть знаходитись у центрі до 9 місяців, поки не вирішаться матеріальні та психологічні проблеми у родинах. Нині у соціальному закладі перебуває ще троє ковельських діток, у сім'ях яких також трапилися життєві негаразди.

Читайте також:

На Волині батько п’ятьох дітей узяв на виховання ще десять сиріток

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, діти
В тему