14 Березня 2019
Новини

Школяр із Закарпаття виліпив кандидатів у президенти з пластиліну (фото)

Школяр із Закарпаття виліпив кандидатів у президенти з пластиліну (фото)

Хлопчак із Ужгорода зліпив претендентів на головний пост країни «із того що було».

Ужгородський школяр виліпив з пластиліну українських політиків, які змагаються у президентських виборчих перегонах-2019. Каже, вибирав найбільш рейтингових і тих, які чимось запам’яталися з білбордів. Дорогою до школи реклами вистачає, деяка врізається у пам’ять навіть дітям, передає видання «Заголовок».

Ліпкою з пластиліну Адріан Бреза зацікавився ще минулого року, дивився відео з майстер-класами, створював фігури з мультиків та улюблених героїв комп’ютерних ігор. «Тут мама подала ідею зліпити з пластиліну кандидатів у президенти, – розказує хлопець. – Я знав, що цього року вибори, багатьох із політиків бачив на білбордах: Ляшка, Порошенка, який зараз Президент, Тимошенко, Зеленського, Садового».

Фігурки створені за певною технологією: на пластилінову основу «одягнуто» сорочки та костюми з тонко розкатаного пластиліну різних кольорів. Каркас – мідний дріт, щоб фігурка міцно трималася.

«Голову робив, дивлячись на картинки в Інтернеті: який колір очей має людина, чи є окуляри, вуса тощо. Потім дочіпляв вуха і з’єднував усі деталі. У кожного кандидата є своя особливість, наприклад, Зеленський з мікрофоном, Ляшко з вилами, Садовий, який вже не кандидат, з кавою, – пояснює Адріан. – Спочатку я пробував ліпити плоску основу, а потім наліплювати пластилін. Таким методом вийшла Тимошенко. Потім зробив Ляшка, але по-іншому, то він у мене вийшов трошки худим. Далі діяв за новою схемою: основа була більшою та з наліпленим на неї одягом».  

На кожну фігурку школяр витрачав до двох днів, займався «політичною творчістю» після уроків. Пластиліну, каже, пішло досить багато, бо в стандартних наборах не було достатньо потрібних кольорів.  

Чи цікавишся ти виборами, питаємо в Адріана. «Я не дуже цікавлюся виборами, але мені цікаво, хто стане президентом України. Думаю, що від президента багато залежить, бо як пишуть на білбордах: президент – слуга народу. Або ще запам’яталось: кандидатів багато – президент один».

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Фото
В тему