14 Березня 2019
Новини

У Дніпрі захворіло в один момент 500 школярів

У Дніпрі захворіло в один момент 500 школярів

У Дніпрі з 500 учнів, які не прийшли сьогодні, 14 березня, на навчання, 12 дітей госпіталізували.

Про це повідомляє прес-служба поліції Дніпропетровської області.

«14 березня на навчання до школи у Шевченківському районі не з’явилися 512 учнів з 904. За неофіційною інформацією, 94 з них поскаржилися на погане самопочуття. 12 школярів госпіталізували до лікарні. Їм надається медична допомога», - йдеться в повідомленні.

Наразі у школі працює відділ ювенальної превенції та санепідемстанція, яка з’ясовує причини погіршення самопочуття школярів.

«Інформація за вказаним фактом внесена до журналу єдиного обліку. Причини погіршення стану здоров’я дітей та інші обставини події встановлюються», - повідомили у поліції.

За словами речника поліції Дніпропетровської області Анни Старчевської, одна дитина з 12 госпіталізованих перебуває в інфекційному відділенні.

«Стан дітей задовільний. Невідомо, чи пов’язане це з тим, що діти їли в школі, бо двоє з госпіталізованих не їли в їдальні. Зараз ще зарано говорити, що там трапилось. Наразі ми чекаємо інформацію від СЕС, щоб розуміти, що там сталося», - сказала вона.

Старчевська додала, що поліція наразі встановлює всіх батьків, які ще, можливо, не повідомили про те, що їхнім дітям стало зле.

«Бо інформація про те, що стало зле понад 90 школярам, це та інформація, що передається від одних батьків до інших», - підсумувала Старчевська.   

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, дніпро, школярі, хвороби
В тему