7 Березня 2019
Новини

В скільки років має бути перший секс та чи виправдані зради – сексолог

В скільки років має бути перший секс та чи виправдані зради – сексолог

У підлітковому віці починає формуватися лібідо, і першою його стадією є романтичне чи платонічне кохання.

Також у цей період у людини на початковій стадії розвиток сексуальних вподобань –  про це пише Здоров’я 24.

Сексолог Ольга Василенко зазначає, що у цей романтичний період підлітки вчиться обирати партнера для відносин. Це період перших побачень, поцілунків і прогулянок.

Чим більше підліток перебирає партнерів на етапі просто романтики і дружби (без сексу), тим краще розуміє хто йому потрібен.

«Не тримайте дітей за ґратами, давайте їм можливість набиратися досвіду. Так вони зрозуміють хто їм потрібен. Фраза «Тобі потрібно визначитися, міняєш хлопчиків/дівчаток як рукавички» від батьків підлітків дурна і шкідлива», 0 наголошує сексолог.

Другу стадію лібідо – еротичну – ми проживаємо з 12 до 26 років. Вона допомагає людині зрозуміти, кого хочемо бачити «у своєму ліжку». Але не завжди має бути багато сексуальних партнерів.

Під час сексуальної стадії, тобто третьої стадії лібідо, секс набуває форми близькості, яка є важливою складовою щасливих сімейних відносин.

Сексолог зазначає: не так страшно мати одного партнера все життя, якщо перехід з романтичного на еротичне лібідо був правильний і ви «попали в ціль». Ви зустріли ту людину і пройшли з нею ці етапи формування лібідо, ви не поспішали з сексом і коли перейшли до нього, то вас все влаштувало.

Гірше, коли щось пішло не так і людина змушена терпіти, щоб зберегти відносини. Причини можуть бути різними, але ця проблема є для обох партнерів.

«Тоді логічно, що можуть бути і зради. Тільки не варто прикриватися фразою: «Це був мій перший партнер і хотілося різноманітності». Ви помилилися з вибором або не докладаєте зусиль для хорошого сексу. Це відбувається у 90% випадків. Найпростіше прикриватися шаблонними фразами без взяття відповідальності», – розповідає Ольга Василенко.

Так, ті, у кого партнерів було більше, ніж один, вже точно знають кого хочуть. Тому що їм є з чим порівняти.

Висновок: може бути один сексуальний партнер, може бути і декілька. Головне, щоб у сексі та у відносинах у вас не виникало проблем.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, секс, підлітки
В тему

Останні матеріали