6 Березня 2019
Новини

Засіб для спалювання жиру позбавив спортсмена ерекції

Засіб для спалювання жиру позбавив спортсмена ерекції

Шотландець поплатився нормальним інтимним життям через своє захоплення культуризмом.

41-річний житель Шотландії регулярно купував у магазині для любителів бодибілдингу препарат для спалювання жиру і пігментації шкіри з ефектом засмаги – меланотан-2. В результаті атлет-любитель позбувся нормальної ерекції, передають «Факти».

Повідомляється, що чоловік не знав про такий побічний ефект меланотана-2, як негативний вплив на ерекцію. Продавець засобу про це не попереджав, і на упаковці товару зауваження про такий можливий ефект не було.

Шотландець кілька місяців робив собі ін’єкції препарату, дозуючи його на власний розсуд. Якийсь час чоловік був задоволений, аж доки після зробленої ін’єкції у нього розвинувся напад пріапізму – тривалої хворобливої ерекції. Спроби зняти її за допомогою льоду не зарадили – до моменту звернення в лікарню чоловік мучився вже 22 години.

Лікування шотландця – це кошмар будь-якого чоловіка. Медики через кожні п’ять хвилин робили пацієнтові укол фенілефрину в геніталії. Ефекту поліпшення довго не виникало, і лікарі не виключали, що може знадобитися хірургічне втручання. Але через півгодини напад пріапізму припинився. Потім протягом чотирьох тижнів у чоловіка спостерігалася еректильна дисфункція, тобто імпотенція.

Фахівці вкотре закликали не використовувати фармакологічні препарати за власним призначенням, а не за рекомендацією лікаря.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, шотландія, здоров'я
В тему