1 Березня 2019
Новини

На Волині викрили цех, де підробляли відомі бренди алкоголю (фото)

На Волині викрили цех, де підробляли відомі бренди алкоголю (фото)

Волинські правоохоронці вилучили фальсифікованого алкоголю на півмільйона гривень.

Оперативниками УЗЕ у Волинській області спільно зі слідчими Головного управління у Волинській області за процесуального керівництва прокуратури Волинської області припинено злочинну діяльність з виготовлення фальсифікованого алкоголю, – повідомляють у відомстві.

Працівниками поліції було встановлено, що в одному із складських приміщень обласного центру функціонує підпільний цех, у якому за допомогою спеціального обладнання здійснюється незаконне кустарне виготовлення алкогольних напоїв (спиртовмісної рідини прозорого та коричневого кольору), шляхом змішування технічної води зі спиртом невідомого походження та якості, ароматизаторів та барвників.

Фальсифікат розливали, як в скляні пляшки різного об’єму, так і в пакети «Bag in Box». У подальшому на тару зловмисники наклеювали підроблені марки акцизного податку України та етикетки відомих українських виробників лікеро-горілчаної продукції.

Після цього «готова продукція» реалізовувалася через заклади торгівлі та громадського харчування Волинської області.

За результатами обшуків, з незаконного обігу працівниками поліції вилучено понад півтони спирту та готову алкогольну продукцію, орієнтовною вартістю понад 500 тисяч гривень.

Разом з тим, вилучили «кустарне» обладнання для змішування, фільтрації та розливу фальсифікату, понад півтори тисячі підроблених марок акцизного податку України та чорнові записи фігурантів.

Наразі на вилучене майно накладено арешт.

Вирішується питання про призначення відповідних експертних досліджень.

Читайте також:

У волинянина вилучили фальсифікованого алкоголю на мільйон гривень

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, Фото
В тему