1 Березня 2019
Новини

Українці можуть їздити у Грузію за внутрішнім ID-картками

Українці можуть їздити у Грузію за внутрішнім ID-картками

Відсьогодні вступає в силу згода між урядами України та Грузії про взаємне скасування візових вимог, яке дозволяє українцям їздити в Грузію за внутрішніми ID-картками.

«1 березня 2019 року набирає чинності оновлена угода між урядами України та Грузії про взаємне скасування візових вимог - на додаток до існуючого безвізу запроваджуються взаємні поїздки громадян двох країн на підставі внутрішніх паспортів у формі картки (ID), що містять безконтактний електронний носій», – повідомляють у Міністерстві закордонних справ України.

Нагадаємо, 5 жовтня 2018 року Україна і Грузія підписали угоду про взаємне скасування візових вимог, яке дозволить громадянам обох країн подорожувати за ID-паспортами.

Відповідно до угоди громадяни України можуть перебувати на території Грузії (і навпаки) без віз протягом 90 днів (щорічно) на підставі внутрішніх паспортів в формі ID-карти з безконтактним електронним носієм.

До цього діяв договір про безвізові поїздки громадян від 31 березня 1999 року. Поїздки здійснювалися на підставі закордонних паспортів.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Світ, грузія, id-картки, безвіз
В тему