28 Лютого 2019
Новини

Великобританію огорнув рожевий туман (фото)

Великобританію огорнув рожевий туман (фото)

Жителів Великобританії вражав туман, який світився яскраво-рожевим світлом.

Незвичайне явище полягало в тому, що небо висвітлювалося надзвичайно яскравим рожевим світлом над південно-західними районами Англії, – пишуть Цікавості.

Люди описували видовище як «дивне», хоча деякі говорили, що вони знаходять відтінок неба «страшним».

Джоді Бандрік, побачив рожевий туман у Сток-суб-Хамдоне, Сомерсет, сказала: «Це було досить дивно. Я не вперше бачу туман, але ніколи ще не бачила – РОЖЕВИЙ!».

Емма Сміт, метеоролог із Метеорологічного бюро, пояснила, що колір був викликаний світлом, яке відбивається від різних областей туману і хмар, які можуть спотворювати його і створювати різні відтінки. «Це в основному відбувається в міру того, як сонце сходить, і в залежності від того, які хмари там, ви досить часто отримуєте в результаті дивні кольори», – сказала вона.

Вранці в п’ятницю рожевий туман викликав збої в роботі ряду аеропортів Лондона, оскільки він сильно нависав над столицею обмеживши видимість до мінімуму.

У найбільш завантаженому аеропорту Великобританії, Хітроу, був затриманий 41 рейс, принаймні, на 15 хвилин між 6 і 9 годинами ранку, в той час як за той же період було затримано 35 рейсів в Гатвіке.

Інші європейські аеропорти, які постраждалі від туману, включали Брюссель, Амстердам, Париж-Шарль де Голль і Венецію.

Читайте також:

Над Китаєм «зійшло» три сонця (відео)

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, Фото
В тему