28 Лютого 2019
Новини

Порошенко пообіцяв новий закон про покарання за незаконне збагачення

Порошенко пообіцяв новий закон про покарання за незаконне збагачення

Глава держави анонсував нову редакцію статті у Кримінальному кодексі про відповідальність чиновників за незаконне збагачення.

Президент України Петро Порошенко має намір подати до Верховної Ради новий проект закону щодо відповідальності чиновників за незаконне збагачення, передає «Апостроф».

Про це глава держави повідомив під час засідання Ради регіонального розвитку Запорізької області, говорячи про рішення Конституційного Суду щодо скасування відповідної статті у Кримінальному кодексі України.

«Я хочу заспокоїти всіх і сказати: щойно рішення буде оприлюднено, щойно ми з ним ознайомимося, негайно дам доручення терміново, з урахуванням висновків Конституційного Суду, підготувати та внести до Верховної Ради, а я визначу його як невідкладний, законопроект про передбачене покарання для чиновників за незаконне збагачення», – заявив Порошенко.

За його словами, нова редакція статті буде виписана так, що і «комар носа не підточить».

Він зазначив, що рішення КС не опубліковано до цього часу.

«У нас вчора пішла інформація, що є рішення Конституційного Суду по скасуванню статті Кримінального кодексу за незаконне збагачення. Воно лише очікується, його ще ніхто не бачив і навіть не маємо поки що підтвердження», – констатував глава держави.

Разом із тим він зауважив, що, незважаючи на відсутність офіційної публікації, «воно вже отримало негативну реакцію в соціальних мережах».

«І ця негативна реакція в соцмережах мені зрозуміла», – сказав він.

Президент підкреслив, що зазвичай не дає коментарів щодо тих чи інших рішень судів, «але як президент і як державний діяч, я маю право діяти».

«Суд робить свою роботу, а я роблю свою», – додав Порошенко.

Президент також підкреслив, що є одним із авторів антикорупційного законодавства.

«Ключові закони, які було ухвалено протягом останніх років, розроблені або підписані мною. Антикорупційне законодавство є цілісним. І впевнений, що неможливо вихоплювати, знаєте, окремі фрагменти з нього. Це може призвести до руйнації», – застеріг Порошенко.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика, Україна, петро порошенко
В тему

Останні матеріали