26 Лютого 2019
Новини

У Луцьку відбудеться виставка видатної художниці

У Луцьку відбудеться виставка видатної художниці

У Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків відбудеться відкриття виставки легендарної художниці та письменниці Емми Андієвської.

Презентація сенсаційної виставки малярства Емми Андієвської – мисткині та письменниці, лауреата Державної премії імені Тараса Шевченка, яка нині є справжньою легендою сучасного українського мистецтва відбудеться 1 березня о 17:00 .

Понад п’ятдесят творів художниці надає для експонування у Луцьку Історико-етнографічний музей «Бойківщина», що у м. Самборі (Львівщина).

Виконані авторкою протягом різних етапів творчої діяльності (1970–2018-ті рр..), полотна відображають її мистецькі та світоглядні пріоритети, композиційно-колористичні пошуки, формування та розвиток індивідуальної стилістичної методи.

Виставка Емми Андієвської у МСУМК відбудеться в рамках співпраці з держаними музеями України.

Вхід вільний у день відкриття!

Запрошуємо 1 березня о 17:00 годині у МСУМК.

м. Луцьк, вул. Карбишева, 1
КРЦ «Адреналін Сіті»

Довідково:

Виставки Андієвської проходили в США, Канаді, Франції, Німеччині, Австралії, Бразилії, Ізраїлі, Україні та Швейцарії. Працює в стилях сюрреалізму та герметизму; не отримувала спеціальної художньої освіти, малює переважно акриловими фарбами.

Специфічним художнім прийомом Андієвської є повторне накладання фарби на полотна — до двадцяти п’яти разів. Таким чином вона створює стереоскопічний ефект рухомих фарб, помітний, коли дивитися на картини під різними кутами зору.

Загалом художниця понад десять тисяч картин; з роботами Андієвської різних періодів її творчості було випущено десять каталогів. Своє малювання вона описує як певний спосіб медитації та наголошує на великій ролі підсвідомості у власній творчості.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь
В тему

Останні матеріали