26 Лютого 2019
Новини

Назвали найвищі зарплати в уряді

Назвали найвищі зарплати в уряді

Найвища зарплата за січень серед членів Кабінету міністрів України - у міністра оборони Степана Полторака, а серед голів фракцій і груп у Верховній Раді - у глави фракції «БПП» Артура Герасимова, глави фракції «Народний фронт» Максима Бурбака та лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка.

Про це свідчать дані секретаріату уряду і міністерств, а також апарату Ради, повідомляють Українські новини.

Так, відомо, що Степан Полторак отримав за січень 81,1 тис. грн. Серед членів Кабміну далі йдуть міністр фінансів Оксана Маркарова з зарплатою 73,8 тис. грн і міністр закордонних справ Павло Клімкін - 63,9 тис. грн.

Найнижчий офіційний дохід у Кабміні у міністра юстиції Павла Петренка - 25,9 тис. грн, міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадима Черниша - 18,1 тис. грн, а також міністра інформаційної політики Юрія Стеця - 16,8 тис. грн.

Зарплата прем'єр-міністра Володимира Гройсмана за січень склала 37,4 тис. грн.

Серед голів фракцій груп у Верховній Раді рекордсменами стали глава фракції «БПП» Артур Герасимов, голова фракції «Народний фронт»Максим Бурбак і лідера «Радикальної партії» Олег Ляшко - у кожного по 37 002 грн за січень.

Як повідомлялося, віце-прем'єру нарахували зарплату в десять разів більше окладу. Віце-прем'єр-міністру Павлу Розенко в грудні нарахували 174,3 тис. грн зарплати. При цьому його посадовий оклад становив 17 тис. грн. Раніше глава правління НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв заявив, що має намір до кінця поточного календарного року перераховувати всю свою зарплату в три благодійні фонди.

Читайте також:

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Політика
В тему