25 Лютого 2019
Новини

В Україні щодоби помирає півтори тисячі осіб, — медик

В Україні щодоби помирає півтори тисячі осіб, — медик

За добу помирає 1600 українців, в тому числі внаслідок недоступної медичної допомоги. 

Про це заявила глава комітету Верховної ради з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець під час засідання погоджувальної ради Верховної Ради України, передає УНН.

«Щогодини помирає 67 наших співгромадян, за добу помирає – 1600, в тому числі внаслідок недоступної медичної допомоги… Є закони, які терміново потребують винесення на розгляд, які дозволять зберегти життя наших громадян», - зазначила Богомолець.

Зокрема, вона відзначила необхідність якнайшвидшого розгляду Закону про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, а також розблокування законів про загальнообов’язкове державне медичне страхування та про трансплантацію, яка зараз заблокована в Україні.

Однак, на думку мера Києва Кличка, раніше помирала кожна шоста людина, що потрапила у відділення інтенсивної терапії, то наразі тільки кожна друга. Цей факт свідчить про зменшення рівня смертності.

Читайте також:

Жителів Києва стає більше: звідки їдуть.Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна
В тему