21 Лютого 2019
Новини

Фіналістка Нацвідбору на «Євробачення» розповіла, як її били і залякували пістолетом

Фіналістка Нацвідбору на «Євробачення» розповіла, як її били і залякували пістолетом

Солістка української групи YUKO і фіналістка національного відбору на «Євробачення-2019» Юлія Юріна розповіла моторошні подробиці з дитинства. Найстрашнішими спогадами для дівчини стали жорстокі побиття у сім'ї та погрози.

За словами Юлії, яка має російське громадянство, у дитинстві і юності вона знесла багато складних випробувань. Розмову співачки із глянцевим журналом переклав «24 канал».

«Це і булінг, і невдачі в перших відносинах, і аб’юз (емоційне насильство. – Ред), але найскладніше – бути мимовільним свідком чийогось алкоголізму і жертвою домашнього насильства... Але я б не хотіла тиснути на жалість. Моя історія – привід проговорити важливі проблеми в широкому колі», – пояснила вона.

Так, співачка розповіла, що один із чоловіків, з яким зустрічалась її матір, мав «специфічне ставлення» до неї. «У віці трьох років мене відвезли в чуже місто, в сім’ю маминого «нареченого», яка відрізнялася консервативними поглядами і вкрай ненавиділа дітей. Швидше за все, в буремні 90-і цей чоловік був авторитетом в автомобільному бізнесі», – описала обранця матері YUKO.

«У нього було специфічне ставлення до мене – він бив мене з будь-якого приводу і навіть без приводу. Мене могли замкнути в кімнаті на весь день і погрожувати тим, що викинуть нас із матір’ю з дому на мороз, жбурляли мене об стіни і шафи. Один з найяскравіших спогадів – залякування пістолетом, який направляли в мою сторону», – зізналася Юлія Юріна.

Дівчина додала, що «якось її швиргонули об стіну так сильно, що мама прибігла на шум, але вона, наче нічого не було, швидко підклали під голову фіолетового зайця».

«Тоді мама вперше дізналася, що мене б’ють. На всіх своїх малюнках я зображувала «дядю Сашу» в образі чорта... Мама домоглася розлучення. А пізніше з нею трапився новий шлюб, в якому я була вже не прямою жертвою, а свідком. Мені складно сказати, що із цього гірше», – продовжила розповідати про своє життя артистка.

Новий чоловік матері, за її словами, був порядною людиною, але швидко приохотився до алкоголю і в п’яних припадках бив матір так, «наче вона не людина, а боксерська груша».

«Важко згадувати те, як я відтягувала дорослого чоловіка від мами, якій бойовою комбінацією прилітало безліч ударів. Але після цього навіть синці не були свідченням насильства. «Тобі здалося, не може такого бути. Вибач, це не повториться», – казав він. Усе це, звичайно, повторювалося знову. З кожним разом сильніше і сильніше. Вранці – газлайтинг, увечері – новий акт насильства, новий скандал, нове знущання, побиття. У якийсь момент мені почало здаватися, що він отримує від цього задоволення. З п’яти років стосунків мами із цією людиною три роки були справжнім пеклом», – поділилася солістка гурту YUKO.

Згодом, коли ситуація стала моторошно критичною, дівчина з матір’ю викликали міліцію і дзвонили батькам чоловіка, однак тирана це не зупинило.

«Якось, після того як мама написала заяву в міліцію, друзі цього чоловіка підловили її і «акуратно» побили – удари завдавали в живіт і туди, де синці можуть проявитися меншою мірою. Про це знаємо тільки ми вдвох», – додала вона.

Юлія вже сім років проживає в Україні, її мати залишилася в Росії. Відстань не заважає їм зберігати «абсолютну любов і взаєморозуміння».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, Україна
В тему