21 Лютого 2019
Новини

Фальсифікації на виборах - ні: в Україні проводять масові обшуки

Фальсифікації на виборах - ні: в Україні проводять масові обшуки

У значній частині регіонів України правоохоронці провели більше 30 обшуків у справі щодо втручання Росії у вибори президента України.

Про це на брифінгу щодо спроб втручання у вибори розповів заступник голови Служби безпеки України Віктор Кононенко, передає кореспондент РБК-Україна.

Він підкреслив, що жодних обшуків у жодної політичної сили не проводили.

«У межах відкритого за ознаками створення  злочинної організації кримінального провадження у значній частині регіонів провели більше 30 обшуків. У жодному партійному офісі жодної політичної сили ніяких обшуків не проводилося. Підставою стала здобута СБУ інформація про створення злочинного угрупування за участю громадян РФ, метою якої є вплив на волевиявлення громадян перед виборами», - сказав Кононенко.

Замголови СБУ зазначив, що вказана діяльність носить протиправний характер.

«Ще до початку реалізації проекту вже планувалось виділення коштів. Формування проекту передбачало створення піраміди: керівник сектору, десяток та старший виборчої дільниці. За щомісячну грошову винагороду найняті люди із числа місцевих жителів повинні були провести обробку і забезпечити голосування за якогось кандидата визначеної їм кількості виборців. Кожна з цих ланок отримувала фінансування. Тож вказана діяльність носить протиправний характер», - зазначив Кононенко.

Кононенко не виключає, що Російська Федерація готує силовий сценарій на період виборів 2019 в Україні.

Додамо, в Дніпропетровській області заблокували спроби російських спецслужб втрутитися у вибори. Зокрема, куратори з РФ залучили двох осіб до поширення у соціальних мережах фейкових провокаційних матеріалів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Політика, суспільство
В тему