21 Лютого 2019
Новини

Суд відмовив у позові Тимошенко проти Порошенка

Суд відмовив у позові Тимошенко проти Порошенка
Судді Шостого апеляційного адмінсуду повністю відмовили у задоволенні адміністративного позову лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко до президента Петра Порошенка щодо його передвиборчої агітації.

Колегія Суддів розглянула позов 20 лютого, - пише «Громадське».

За даними суду, у позові Тимошенко вимагала визнати протиправними дії Порошенка щодо проведення передвиборчої агітації. Також Тимошенко заявляла про начебто факти використання Порошенком інших коштів, крім коштів свого виборчого фонду, при фінансуванні передвиборчої агітації.

Тимошенко вважає, що під час виступу 14 лютого у Харкові з нагоди 85-ї річниці від дня заснування АТ «Турбоатом» Порошенко здійснював агітацію за себе як кандидата у президенти, начебто виголошуючи подальші цілі та окремі тези власної передвиборчої програми.

У матеріалах суду зазначено, що представник Порошенка повідомив, що поїздка Порошенка до Харківської області була спланована заздалегідь і під час промови він виступав саме як президент, а не кандидат на цю посаду. Також представник Порошенка зазначив, що промова президента не містила закликів голосувати або не голосувати за певного кандидата і не обговорювалася передвиборча програма жодного кандидата.

«Згідно з ч.1 ст. 58 Закону «Про вибори Президента України», до передвиборчої агітації слід відносити будь-яку діяльність, метою якої є спонукання виборців голосувати або не голосувати за певного кандидата на пост президента», — йдеться у повідомленні суду.

На зауваження представника Тимошенко про те, що окремі телеканали безкоштовно транслювали промову Порошенка, у суді відповіли, що ЗМІ самостійно можуть вирішувати, як висвітлювати робочі поїздки президента.

З огляду на це суд відмовив у задоволенні позову в повному обсязі.

Раніше в штабі Порошенка заявили, що він щодня витрачає орієнтовно 10 мільйонів гривень на передвиборчу кампанію.

Читайте також:

Російський слід: викрили піраміду на користь одного з кандидатів.


Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Політика, суспільство
В тему

Останні матеріали