18 Лютого 2019
Новини

Луцька РДА об’єднає 4 райони

Луцька РДА об’єднає 4 райони

До жовтня 2020 року, коли будуть місцеві вибори, процес волеявиявлення має відбуватися з новим адміністративно-територіальним устроєм.

Про такі наміри, які на раді регіонального розвитку озвучив Петро Порошенко, розповів голова Луцької РДА Тарас Яковлев, пише Конкурент

Нині район майже повністю поділений на ОТГ.

«Якщо говоримо про Луцький район, то я поставив собі таку мету, аби впродовж 2019 року сім сільських рад, які ще не об’єднані в громади, дооб'єдналися, і район був покритий в ОТГ. Це складно, але можливо. Тоді можна сказати, що як такого Луцького району в сьогоднішньому форматі не буде. Я до цього готовий і хотів би цього, бо прийшов сюди, аби цей процес завершити. В глобальному плані президент на раді регіонального розвитку, яка була два місяці тому, чітко озвучив, що хотів би, аби до жовтня 2020 року, коли будуть місцеві вибори, вони були вже з новим адміністративно-територіальним устроєм. Тому я думаю, що у нинішньому форматі до наступних виборів районних адміністрацій не буде», - зазначив він.

У законопроекті йдеться про укрупнення районів.

«Припускаю, що Луцька РДА це буде територія, яка включатиме Ківерцівський, Рожищенський, Горохівський райони. І, умовно кажучи, це буде Луцькою районною державною префектурою, або ще якимось органом», - зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мораторій на підвищення ціни на газ потрібен кожній українській родині

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, Політика, суспільство
В тему