18 Лютого 2019
Новини

Захисники Януковича подадуть апеляцію

Захисники Януковича подадуть апеляцію

Приватні захисники Януковича апеляцію на рішення Оболонського районного суду поки не подавали.

«Апеляцію на рішення поки ще готуємо», – повідомили УНН у прес-службі юридичної компанії, яка представляє інтереси Януковича.

У прес-службі додали, що державний адвокат Віктора Януковича Юрій Рябовол, який подав апеляцію на вирок Оболонського районного суду у справі про державну зраду екс-президента України, не виконує обов’язки адвоката колишнього президента.

«Адвокат Центру вторинної правової допомоги Юрій Рябовол не уповноважений представляти інтереси Віктора Януковича. Янукович відмовився від його послуг ще у серпні 2018 року оскільки даний адвокат ігнорував позицію Віктора Януковича. Відповідну заяву 15 серпня 2018 було подано адвокатами АТ AVER LEX в Оболонський суд і в Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Києві, а 16 серпня перед судовим засіданням вручено особисто Юрію Рябоволову», – додали у прес-службі.

Варто відзначити що адвокат Юрій Рябовол повідомив, що йому не зручно зараз коментувати цю справу.

У прес-службі Оболонського суду повідомили, що прийняли апеляцію.

«Так, звичайно, прийняв (суддю – ред.) від адвоката Рябовола. Вона надійшла сьогодні на адресу суду, проте буде направлена за матеріалами справи до Київського апеляційного суду тоді, коли спливе загальний строк на оскарження, тобто через місяць після проголошення вироку. Адвокат Рябовол був судом призначений від Центру надання вторинної безкоштовної правової допомоги, а ті захисники, які обрав собі сам обвинувачений станом на сьогодні не оскаржували вирок, жодних апеляційних скарг до суду не надходило», – повідомила прес-секретар судової інстанції Інна Свинаренко.

Читайте також:

Зам’який вирок: Януковича заочно засудили до 13 років тюрми

Адвокати Януковича оскаржать вирок про державну зраду

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Світ
В тему

Останні матеріали