15 Лютого 2019
Новини

Концерт і жодної агітації: що думає журналіст про політтехнологію «Зе»

Концерт і жодної агітації: що думає журналіст про політтехнологію «Зе»

Відомий журналіст і редактор Володимир Торбіч проаналізував дії кандидата у президенти Володимира Зеленського.

Текст блогу, розміщеного у виданні «4 влада», подаємо без змін.

Чомусь автор такого «чудового і чесного» у ставленні до своїх читачів матеріалу на сайті «Рівне вечірнє» так поскромнічав, що не поставив під ним свого імені. Це, а також сам текст, містить ознаки «джинси» – прихованої реклами.

Мабуть історія із Зеленським увійде в курси політтехнологій. Як розвести людей і уникнути будь-якої відповідальності.

Звісно, що він не перший і не останній, хто займається оболванюванням елохторату. Здається, що всі вже мали б звикнути. Але, досі дуже багато людей ведеться на такий обман. А у Зеленського він ще й витончений – попри загалом старі прийоми.

«Концерт був соціальним – запрошення на нього безкоштовно отримали малозабезпечені рівняни: люди з особливими потребами, представники малозабезпечених родин, ветерани АТО, талановиті студенти тощо».

По іншому – технологія гречки. Де продуктовий набір перед виборами замінено розвагами на халяву.

«Тим часом «Квартал 95» традиційно багато жартував на політичну тематику, роздаючи гумористичні «копняки» Юлії Володимирівні, Порошенкові, Ляшкові», – пише «Рівне вечірнє».

Передвиборна агітація – це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата на пост Президента України. Закон України «Про вибори президента України».

Передвиборна агітація може здійснюватися у будь-якій формі та будь-якими засобами, що не суперечать Конституції України та законам України.

Класична прихована агітація.

А якби ще промову президента Голобородька показали із серіалу «Слуга народу» – був би повний політтехнологічний оргазм. Власно його й показують. Наприклад в маршрутках Рівне-Київ-Рівне.

Ну і на завершення, в цій непідписаній прихованій рекламі, «аналітичні» висновки матеріалу «про концерт».

Але, вочевидь, отримати перемогу в українській політиці по-чесному неможливо.

Відсутність критичного мислення та медіаграмотності у більшості виборців сприятиме й надалі тотальній брехні і маніпуляціям у ЗМІ.

Читайте також:

Серіал «Слуга народу» визнали передвиборчою агітацією

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика
В тему